V době Adventu pro Vás připravujeme zpříjemnění tohoto času čtyřmi adventními zastaveními s dobrou hudbou.

Každou Adventní neděli Vás srdečně zveme do kostela svatého Jakuba nechat se vymanit z každodenního shonu a starostí a dát se unést krásnou hudbou do klidu a pohody.

1.ADVENTNÍ KONCERT

Učitelé sóloví i komorní

Zpříjemníme vám večer zpěvem i hrou, sólově i společně, díly českých i světových autorů.

neděle 2. prosince 2018 v 18:00

2.ADVENTNÍ KONCERT

Loutna česká se sborem a orchestrem

Loutna Česká od Adama Michny z Otradovic, Missa Pastorella skladatele Aegidiuse Schenka a české pastorely Vás přenesou svou náladou do času Vánočního.

neděle 9. prosince 2018 v 18:00

3.ADVENTNÍ KONCERT

Jazzové inspirace

Zastavte se s nám v předvánočním shonu a nechte se unášet pohodou jazzových melodií. Uslyšíte krásnou Suitu od francouzského skladatele Clauda Bollinga a celou řadu známých vánočních melodií v netradiční, ale o to půvabnější úpravě.

neděle 16. prosince 2018 v 18:00

4.ADVENTNÍ KONCERT

Sborové děti

Co víc patří k Vánocům než děti, a proto Vám v podvečer Štědrého dne nabízíme zastavení s dětskými hlásky našich třech sborů. Vánoční a zimní písničky Vám zazpívají CVRČCI,  HVĚZDIČKY A ŘETÍZEK